Ücretsiz Hazır HTML, CSS, JS Kodları ve İkon Arşivi Nereden Bulunur?

Gelişen yazılım dilleri ve görsel anlayışı yüzünden artık web sitelerinin çok daha afilli olması gerekiyor. Bu yüzden bu afilli kısımların hazır kodları bir çok sitede mevcut. Bunların bir çoğu oturup yazılabilir ancak çok zaman alacaktır. Aşağıdaki sitelerin vermiş olduğu hazır kodlar ve ikonları kullanarak çok başarılı sitelere imza atabilirsiniz. Tüm bunlar için Ücretsiz Hazır HTML, CSS, JS Kodları ve İkon Arşivi nereden bulunur bilmeniz gerekiyor.

http://tympanus.net/codrops/ – Bu site benim favorim olmakla birlikte içerisinde kullanışlı ve güzel bir çok ücretsiz kod barındırmaktadır. Bu kodların bir çoğu al kullan kod, herhangi bir müdahale etmeden çok başarılı bir şekilde çalışıyor. Ayrıca sitenin sol tarafında göreceğiniz “Collective” kısmı haftalık gazetedir, her pazartesi günü yenilenir ve çok kullanışlı siteler önermektedir.

http://codyhouse.co/ –  Bu sitede içerisinde bir çok al kullan kütüphane içermektedir. Her hafta yeni bir ürün eklemeye çalışıyorlar, şiddetle tavsiye edilir. Tamamıyla ücretsiz.

http://codepen.io/ – Bu site aslında ortak çalışma platformu. Ama yapılan bütün işler açık kod girip istediğiniz kodu indirebiliyorsunuz.

http://www.queness.com/ – Bu site içersinde kod, grafik, ikon, hazır kod gibi bir çok farklı alanda içerik barındırıyor bazıları ücretli olmakla birlikte bir çoğu ücretsiz.

http://www.webdesignerdepot.com/ – Özellikle grafik ve ikon olarak çok fazla içerik barındırmaktadır. Bazı içerikler ücretli olabilir. Ayrıca bu site içerdiği makaleler ile oldukça bilgilendiricidir.

http://designbeep.com/ – Bu site font, ikon ve hazır web sitesi konusunda çok sağlam bir içeriğe sahip. Bazı içerikler özellikle temalar ücretli olabilir.

https://designsrazzi.com/2015/free-jquery-plugins/ – birbirinden kullanışlı tam 245 ücretsiz Jquery kodu.

You may also like...